ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Будівництво житлових, комерційних, промислових об’єктів – це одна з найбільш відповідальних галузей господарської діяльності. Адже від якості ремонтно-будівельних робіт залежить, в першу чергу, безпека людей, які будуть користуватися даними спорудами.

Саме тому кожен етап будівництва повинен супроводжуватися різного роду юридичною документацією, від розробки проекту до передачі будівлі власнику.

Здача об’єктів в експлуатацію регулюється законодавством України № 320-8, стаття 39, частина 11 від 09.04.2015 року.

Яке говорить, що виконавець зобов’язаний передати замовнику закінчене будівництво будинку, споруди, з підключенням всіх необхідних інженерних мереж.

Введення будинку в експлуатацію – це завершальний етап будівництва. Якщо об’єкт не ввести правильно в експлуатацію, його не можна використовувати за прямим призначенням, в іншому випадку може стягуватися штраф. Крім цього, до такого об’єкта неможливо буде підключити інженерні комунікації, в тому числі оформити право власності.

НАШ ДОСВІД

Компанія «ТЕХНОБУД-С» – це перевірена часом будівельна організація, яка надає всі види ремонтно-будівельних послуг і доставку матеріалів професійно, якісно і доступно, по всій Україні.

Здача об’єктів в експлуатацію, завдяки нашій репутації та налагодженим процесам обробки документів в державних структурах, не затягується і виконується досить швидко.

Перш ніж здати об’єкт в експлуатацію, ми також, готуємо:

 • Журнал «Авторського нагляду»;
 • Журнал «Технічного нагляду»;
 • Акти на приховані роботи;
 • Всі сертифікати на матеріали, що використовувались;
 • Фото та відео звіт виконання робіт;
 • Журнал «Ведення техніки», яка працювала на об’єкті.

В тому числі, подаємо супровід документів на ДАБІ.

Після здачі об’єкта в експлуатацію ми підписуємо договір із замовником на подальше його обслуговування.

З наданням гарантії на всі види послуг – від 5 років.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

До відповідності з вищезгаданим законодавством України для об’єктів різних видів, передбачено два варіанти здачі об’єктів в експлуатацію:

 1. Шляхом декларації «Про готовність об’єкта до експлуатації» в місцевий орган ДАБК.
 2. За допомогою видачі органом ДАБК сертифіката забудовнику або замовнику на основі поданого ним «Акту про готовність об’єкта до експлуатації».

Декларативний порядок здачі об’єкта передбачений для:

 • Будівель та споруд, що зводяться по «Будівельному паспорту» належать до класу відповідальності СС2 і СС3;
 • Самовільно побудованих об’єктів, право власності на які, було визнано за рішенням суду (видається для дачних, житлових будинків, а також споруд СС1 класу відповідальності).

Отримання «Сертифікату» на введення об’єкту в експлуатацію – обов’язкова процедура.

Протягом 10 робочих днів, з моменту подачі декларації, ДАБК безкоштовно проводить її реєстрацію в Єдиному Державному реєстрі або повертає її з письмовим обґрунтуванням причин відмови в реєстрації, якщо в результаті перевірки були виявлені:

 • Недостовірність або неповне надання всіх необхідних даних;
 • Невідповідність зведеного об’єкта проектній документації;
 • Порушення будівельних норм і правил.

Копія декларації залишається в ДАБК. Після виправлення зазначених недоліків (якщо вони були виявлені) можна подати оригінал цього документа повторно.

ЧОМУ МИ?

Компанія «ТЕХНОБУД-С» – провідна будівельна організація, яка одна з небагатьох надає високопрофесійні послуги на території всієї України, включаючи віддалені райони і села.

У нас задіяні в роботі 16 підрозділів, тому всі послуги ми надаємо не тільки якісно, ​​але і максимально оперативно.

Особливо час цінний, коли справа стосується здачі об’єктів в експлуатацію, адже всі ми знаємо, що співпраця з держструктурами – це клопітно і довго. Особливо, якщо клієнт вперше зіткнувся з оформленням документів на нерухомість.

Якщо у вас немає часу і бажання розбиратися в деталях і «підводних каменях» законодавства – компанія «ТЕХНОБУД-С» готова надати вам цю послугу.

Що допоможе вам негайно стати повноправним власником збудованого об’єкта, і при цьому уникнути зайвих витрат на оформленні всіх юридичних документів.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16