ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Земляні роботи – це цілий технологічний процес, який включає комплекс дій по виїмці і вивезенню ґрунту. Навіть, незважаючи на високий рівень розвитку сучасних технологій, починати будівництво будинку необхідно саме з риття котловану для фундаменту.

Крім цього, під час будівництва можуть знадобитися і траншеї, за допомогою яких будуть проведені всі необхідні комунікації.

Створення кавальєрів і резервів, також входить в сферу земляних робіт. Вони можуть знадобитися в тому випадку, якщо буде необхідний доступ до інженерних мереж або їх ремонт.

Резерв – це котлован, який викопується з метою отримання ґрунту під час насипних робіт.

Тому, все це доводить те, що без даної сфери в будівництві просто ніяк не обійтися.

НАШ ДОСВІД

Компанія «TEHNOBUD» має в своєму розпорядженні сучасну техніку і кваліфікований штат фахівців, що дозволяє проводити різні види земляних робіт на вищому рівні. На початку робочого процесу ми ретельно вивчаємо об’єкт майбутнього будівництва, проводимо геодезичну розвідку та всі супутні технічні моменти. Далі ведемо розробку ґрунту з вирівнюванням поверхні.

Досить важливо вивчати властивості ґрунту, щоб мати точні дані того, наскільки він може просідати.

Крім цього, ми обов’язково враховуємо, які комунікації проходять по території. При необхідності прокладаємо їх самі, перед початком будівництва.
Наша компанія виконує наступні види земляних робіт:

 1. Копку траншей для фундаментів.
 2. Копку траншей для трубопроводів і інших комунікацій.
 3. Копку вигрібних ям, колодязних ям (приямків).
 4. Траншеї для водовідведення.
 5. Розробку котлованів.
 6. Зворотну засипку.
 7. Утилізацію та вивезення ґрунту.

В тому числі, виконаємо каскадування, вирівнювання території і підготуємо об’єкт під ландшафтний дизайн.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Основна мета земляних робіт – пристрій з ґрунту для тимчасових, постійних або ж допоміжних інженерних споруд, які поділяються на:

 1. Відкриті.
 2. Підземні.
 3. Підводні.

При цьому ґрунт можна добувати наступними способами:

 1. Вибуховим методом.
 2. Механічним (з використанням спеціальних інструментів).
 3. Гідромеханічним.

В останньому варіанті застосовується гідромонітор, який дозволяє обробити ґрунтову масу напором струменя.

Грунт часто займає дуже багато місця, що значно ускладнює проїзд техніки по будівельній ділянці. Виходячи з цього, доводиться здійснювати кілька дій паралельно. Наприклад, при виїмці ґрунту для риття траншей слід своєчасно провести її утилізацію, щоб без зайвих перешкод здійснювати наступні роботи.

Крім цього, земляні процеси мають деякі технологічні особливості, які фахівці компанії «TEHNOBUD» враховують в повній мірі. Наприклад, складають особливі графіки і технологічні карти, розраховують баланс ґрунту, забезпечують об’єкт своєчасним виконанням кожного робочого процесу, детально досліджують місцевість там, де планується будівництво.

І тільки після цього, можна переходити до основних земляних робіт.

Заключний етап робіт передбачає вивезення будівельного сміття, яке накопилось в процесі робочого процесу та впорядкування території.

ЧОМУ МИ?

Наша компанія завжди гарантує:

Високу якість виконуваних робіт

Ми маємо в своєму розпорядженні усі види сучасної техніки, що сприяє високій якості проведення земляних робіт. В тому числі, роботи виконуються виключно професіоналами, кваліфікованими геодезистами і інженерами. Завжди плануємо зручний і ефективний графік, який не затримує виконання плану будівництва.

Вигідні умови співпраці і грамотні технічні рішення

Компанія «TEHNOBUD» – це унікальні технології, комплексний підхід до роботи, накопичений 12-ти річний досвід, різноманітність будівельної техніки та конкурентоспроможна цінова політика.

Проведення земляних робіт будь-якого рівня і складності

Даний вид робіт обов’язково повинен проводитися під пильним поглядом фахівців, так як він має досить значний вплив, як на стан навколишнього середовища, так і на якість закладки фундаменту.

Доступний прейскурант послуг

Вартість будівельних робіт, звичайно ж, залежить від обсягу, характеру та складності замовлення, кількості залученої техніки і персоналу, що бере участь в реалізації проекту, а також присутності / відсутності в ґрунті різного роду забруднень.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16