ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Влаштування покрівель – це один з найважливіших елементів, як архітектурного дизайну, так і загальної надійності будівлі. Тому сьогодні будівельники-архітектори намагаються створювати нові варіанти дахів, які відрізняються і естетичною досконалістю і максимальною безпекою.

При цьому найпоширенішими варіантами залишаються двоскатні покрівлі на основі дерев’яного каркаса. Більш того, складні конфігурації покрівель, наприклад, багатоскатні, мансардні, вальмові, мають в основі ті ж самі елементи.

Під час будівництва будь-якої споруди потрібно розуміти, що покрівля – це парасолька для будівлі, і якщо вона не герметична, з часом дім просто завалиться. І навпаки, якщо будова має слабкі сторони, але дах виготовлений ​​правильно – такий будинок буде стояти довго, без порушень.

Розуміння цього критерію, допоможе вам якісно завершити будівництво споруди, з упевненістю в тому, що вам не доведеться щороку ремонтувати дах.

НАШ ДОСВІД

Наша будівельна компанія представляє весь спектр будівельно-ремонтних послуг, в тому числі професійне влаштування покрівель, для приватних і комерційних будівель.

Виконаємо повноцінний цикл робіт:

 • Проектування;
 • Утеплення;
 • Монтаж даху;
 • Гідроізоляцію;
 • Оздоблення.

В тому числі, проектуємо скатні і плоскі покрівлі (плоскі виготовляємо під кутом від 3 °-12 °).
Крім цього, наші фахівці завжди беруть до уваги товщину промерзання утеплювального матеріалу, а також аномальні опади, що відбуваються в Україні. Через що дахи часто не витримують велику кількість води і приходять в непридатність.

Тому, при влаштуванні покрівель, ми додатково встановлюємо і якісний водовідлив, простий та зручний в обслуговуванні.
Водовідвід може забиватися осіннім листям, тому якщо його встановити некоректно, може виникнути непоправна ситуація.

З компанією «ТЕХНОБУД-С» подібні ситуації – виключені.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Правильна покрівля забезпечує довговічність будівлі, тому влаштування даху вимагає:

 • Водонепроникність.
 • Термостійкість.
 • Міцність.
 • Герметичність.

І до цих критеріїв потрібно поставитися з усією відповідальністю, для того щоб стабільно підтримувати комфортне перебування в будівлі і не займатися дорогим ремонтом.

Будівельна компанія «ТЕХНОБУД-С» займається будівництвом житлових, комерційних, промислових будівель понад 12 років, тому ще раз хочемо акцентувати вашу увагу на тому, що від якості влаштування покрівлі залежать абсолютно всі елементи споруди, в тому числі стіни і навіть фундамент.

Виходячи з конфігурації покрівлі, потрібно вибрати і відповідний для неї матеріал. У тому числі знати його переваги, недоліки, звертати увагу на інноваційні технологічні розробки.

Компанія «ТЕХНОБУД-С» готова допомогти вам не тільки в питанні вибору відповідних матеріалів для влаштування даху, але і доставити потрібний товар за вигідною ціною від прямих постачальників.

ЧОМУ МИ?

Якщо відповісти коротко, нас вибирають тому що:

 • Ми працюємо комплексно.
 • Завжди гарантуємо надійність.
 • Гнучку і вигідну співпрацю.
 • Застосовуємо тільки сучасні технології.
 • Маємо власну технічну базу.

Кожному клієнту ми готові представити реалізацію всіх проектів від розробки проектної документації до благоустрою території. В тому числі, виконаємо якісне влаштування покрівлі, як для комерційних, так і житлових приміщень.

Проводимо прикраси плоских покрівель бітумною або ПВХ мембраною, скатні дахи – бітумною, металевою і натуральною черепицею. Особливе місце відводимо надійному кріпленню, адже сильні пориви вітру можуть легко зруйнувати нестійку конструкцію.

Але і це ще не все. Якщо ви хочете побудувати інверсійну (перевернуту, плоску) покрівлю – ми, також зможемо вам в цьому допомогти.
Інверсійні дахи сьогодні досить популярні адже на них можна робити, лаунж зони, тераси, паркінги, а також зони відпочинку. Тому плоский дах – це, по суті, додатковий поверх для своїх потреб.

Відрізняються такі покрівлі особливим способом прокладки гідроізоляції, яка укладається не зверху, а з середини. Що дозволяє ліквідувати вплив прямих сонячних променів і продовжити термін експлуатації будівлі.
У компанії «ТЕХНОБУД-С» гідроізоляція інверсійних дахів проводиться за допомогою пінополістиролу спеціального призначення, з використанням дренажних мембран і зовнішнього оздоблення.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16