ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Виконання ремонтно-оздоблювальних робіт, є заключним етапом, як будівництва, так і капітального ремонту будівлі. Оздоблювальні роботи потрібні для того, щоб захистити конструкцію від впливу зовнішнього середовища, механічних ушкоджень, створити комфортні умови проживання і надати споруді естетично завершений вигляд.

Ремонтно-оздоблювальні роботи виконуються, як всередині, так і зовні будівлі. І в залежності від призначення та технологічних операцій, класифікуються на:

 • Штукатурні оздоблювальні роботи.
 • Скляні.
 • Малярські.
 • Облицювальні роботи.

Клеєння шпалер та влаштування фінішного покриття на підлогу.

Матеріали для ремонтних робіт повинні повністю відповідати санітарно-гігієнічним нормам, протистояти руйнівним механічним і грибковим впливам. Що робить їх придатними до тривалої експлуатації і збереження початкового вигляду

І всі ці можливості ви знайдете в «ТЕХНОБУД-С», компанії, яка завжди на крок попереду всіх інноваційних можливостей і технічних новинок в сфері будівництва.

НАШ ДОСВІД

Компанія «ТЕХНОБУД-С» виконує всі роботи по обробці приватних будинків, квартир, комерційних, промислових і громадських будівель.

Тому, ми готові на високому компетентному рівні вам надати:

Проведення внутрішніх робіт

 • Обробка підлоги (спортивні покриття, лінолеум, керамічна плитка);
 • Штукатурка, шпаклівка, фарбування стін;
 • Поклейка шпалер, скловолокна;
 • Створення підвісних стель (плити армстронг, грильято, гіпсокартон);
 • Шпаклівка і фарбування стін;
 • Оздоблення басейнів, терас і зон відпочинку.

Проведення зовнішніх робіт

 • Фарбування і нанесення декоративної штукатурки на фасади;
 • Мозаїчна штукатурка на цокольні фундаменти;
 • Оздоблення клінкерною цеглою, металевим сайдингом;
 • Викладення бруківки і тротуарної плитки;
 • Викладення гранітних плит та каменю для зовнішніх стін і фундаментів;
 • Оздоблення сходів та ганків.

В тому числі, проводимо додаткові ремонтно-будівельні послуги за запитом і бажанням клієнта. Наші фахівці зроблять максимально точний розрахунок і спроектують краще рішення для ваших потреб.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Якісне виконання ремонтно-оздоблювальних робіт дозволяє в максимально короткі терміни привести приміщення в ідеальне житловий або робочий стан, як зовні, так і всередині. Тому, підвищена увага до «дрібниць», акуратність і висока кваліфікація фахівців – це те, без чого ніяк не обійтися.

Крім цього, коректні та кваліфіковані ремонтно-оздоблювальні роботи  ніяк не обходяться без дотримання будівельних норм і правил, прописаних законодавством України.

У разі недотримання цих нормативів можна сміливо розраховувати на відставання штукатурки, відходження плитки, шпалер і, як варіант, знадобиться повторний ремонт з додатковими витратами.

У компанії «ТЕХНОБУД-С», подібні явища повністю виключені, тому що ми працюємо професійно, грамотно з максимальною точністю.

Також ремонтно-оздоблювальні роботи не обходяться без використання спеціальних матеріалів та врахування особливостей приміщення.

Наприклад, щоб надати ванній кімнаті завершений вигляд слід підбирати саме ті матеріали, які будуть відрізнятися підвищеною стійкістю до вологи і високих температур.

При цьому помилково припускати, що висока якість оздоблювальних матеріалів безпосередньо залежить від ціни. Тому що це не зовсім так.

Для правильного вибору будівельної продукції варто звернутися до досвідчених фахівців, які підберуть якісні, підходящі, але не обов’язково дорогі, матеріали для ремонтних робіт.

ЧОМУ МИ?

Компанія «ТЕХНОБУД-С» є однією з найуспішніших організацій в Україні, яка здатна надати своїм клієнтам професійні та кваліфіковані ремонтно-будівельні послуги, розробку проектної документації, доставку будматеріалів за ціною від прямого постачальника.

Звернувшись до нас, у вас з’явиться унікальна можливість – побудувати будинок своєї мрії. Однак ми працюємо не тільки з приватними власниками, а й з комерційними організаціями, тому, офіс, котедж, промислові будівлі – нам, також під силу.

Якщо вам потрібні на даний момент тільки ремонтно-оздоблювальні роботи, наша бригада фахівців виконає дану послугу, від простого, елітного напрямки до бізнес-сегменту.

Тому, ви легко зможете:

 1. Зробити якісний ремонт під ключ.
 2. Вибрати кращі оздоблювальні матеріали.
 3. Створити індивідуальний інтер’єр під особистий смак і запит.

За 12 років роботи ми жодного разу не порушили своє слово і не піддали свою репутацію сумнівам. Всі роботи, на кожному етапі, виконуються досвідченими професіоналами і майстрами своєї справи.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16