ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Виготовлення та монтаж металевих конструкцій ніяк не можна переоцінити, оскільки їх виробництво, є головною ланкою в галузі будівництва, промисловості і економіки в цілому.

Компанія «ТЕХНОБУД-С», обслуговує всі перераховані вище галузі, тому окрім будівельних послуг, ми клієнтам надаємо виготовлення і монтаж металевих конструкцій, на вищому професійному рівні.

Чому професійному? Тому що, за таким простим формулюванням, як виготовлення металевих конструкцій, ховається великий штат фахівців, починаючи від проектувальників, технологів і закінчуючи робітниками, фінального виробничого процесу. Що забезпечують якість кожної технологічної ланки.

Однак навіть найдосвідченіші фахівці не зможуть виготовити якісні металеві вироби без допомоги сучасного, спеціалізованого обладнання.

Тому пряме завдання нашої компанії з’єднати ці два фактори в один послідовний процес, надаючи клієнтам сервіс та матеріали вищого рівня.

НАШ ДОСВІД

Великою перевагою роботи з нашої компанії, є те, що ми можемо запропонувати замовнику всі існуючі і доступні на сьогоднішній день, методи обробки металу – вигідно, швидко і надійно.

Тому, гарантовано надаємо:

 • Всі види будівельних, монтажних робіт під ключ, починаючи від проектування до зварювання, ґрунтування і фарбування виробів.
 • Виготовлення ферм, стовпів для сендвіч панелей.
 • Виготовлення та монтаж огороджувальних конструкцій.
 • Підсилюючі опори/перила.
 • Сходи/козирки.

У тому числі підсилюючі обойми для фундаментів і стін, трибуни для глядачів, виготовлення станини для вентиляційного обладнання та багато інших виробів, на вимогу і бажанням клієнта.

Вся металева продукція виробляється, як за кресленням замовника, так і без нього Адже, наші фахівці створюють ескіз будь-якої складності. З високою точністю і акуратністю.

Є можливість дизайнерських рішень і робота з різними видами металу.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Виготовлення металевої продукції, складається, як з випуску стандартних виробів, так і оригінальних деталей, та дизайнерських рішень клієнта.

Виробництво металевих виробів складається з:

 • Креслення;
 • Технологічного плану;
 • Виготовлення, складання, підготовки, фарбування;
 • Перевірки і контролю готової продукції.

На виході замовник отримує бажаний виріб, оперативно з гарантією якості.

Великою перевагою виробництва металевих виробів, є те, що сьогодні існує багато доступних, інноваційних методів обробки різних матеріалів. Серед яких, лазерна, плазмова, стрічкова, газова різка і рубання металу.

Тому, клієнти можуть замовити продукцію, практично з будь-якої сировини, яка стане надійною ланкою в промисловому, комерційному чи житловому будівництві.

ЧОМУ МИ?

Можливості нашого виробництва не обмежуються рамками популярних категорій металоконструкцій. Так як, протягом цілих 12 років ми вдосконалюємо свої знання в галузі будівництва та проектування, застосовуючи найсучасніші методи розробок.

Тому, ми дійсно пишаємося тим, що змогли охопити широкий спектр, як стандартних, так і нетипових, ексклюзивних замовлень, утримуючи свої лідерські позиції по всій Україні.

І так, які переваги має замовник наших послуг:

 • Гарантію високої якості готових виробів.
 • Виконання всіх замовлень точно в домовлені терміни.
 • Проводимо роботи будь-якої складності.
 • Використовуємо тільки сучасне обладнання і перевірені матеріали.
 • Доступні ціни, які дійсно дозволяють економити.

Працюємо із задоволенням і в індивідуальному порядку з кожним клієнтом.

До того ж, не можна забувати і про високу кваліфікацію наших співробітників, завдяки яким, ми можемо виконувати якісно і надійно, навіть найбільші обсяги робіт. З повним дотриманням всіх технологічних норм.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16