ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Утеплення фасадів – це популярний і затребуваний спосіб зовнішньої обробки будівлі, з метою поліпшення зовнішнього вигляду та енергозбереження одночасно. Найчастіше власники приватних будинків віддають перевагу саме зовнішньому утепленню фасадів, так як це економить корисний житловий простір в середині будинку.

Крім захисту будівлі від впливу атмосферних явищ і економії теплоенергії, утеплення фасадів дозволяє:

 1. Оформити естетичний зовнішній вигляд будівлі.
 2. Продовжити експлуатаційний термін несучої конструкції будинку.
 3. Усунути, так звані «мости холоду», які виникають при порушенні правил будівництва або некоректного вибору матеріалу (з метою економії).
 4. Забезпечити хорошу звукоізоляцію.
 5. Попередити появу конденсату в теплоізоляційному шарі.
 6. Надійно герметизувати шви, якщо будинок побудований з панелі.

Ну і, звичайно ж, утеплення фасаду, дозволяє створити особливий мікроклімат всередині будинку, який грає роль «термоса». Взимку зберігає тепло, влітку – прохолоду.

Без правильного і якісного утеплення фасаду будинку, будівля систематично буде піддаватися різким перепадам температур, що негативно позначиться на каркасі споруди.

А це завжди супроводжується руйнуванням стиків, тріщинами будівельного матеріалу, зміною несучих стін. Відповідно і швидким зносом будинку.

НАШ ДОСВІД

Економія теплоенергії – це основний критерій якісного утеплення фасадів, однак не єдиний. Також, важливо створити комфортне перебування в приміщенні влітку, взимку, створити гарний екстер’єр і, звичайно ж, продовжити тривалість експлуатації житла.

І велика проблема на сьогоднішній день в тому, що більшість будівельних організацій, однобоко дивляться на це завдання, утеплюючи тільки фасад будівлі, забуваючи при цьому про фундамент і вікна. А цього робити ніяк не можна.

Ми цю особливість утеплення фасадів добре знаємо, тому компанія «ТЕХНОБУД-С» підходить до її вирішення комплексно і професійно.

Для утеплення фасадів ми використовуємо ПСБС, пінополістирол або мінеральну вату.

Наші консультанти категорично не рекомендують утеплювати фасади екструдером, так як він має великі лінійні розширення, а при впливі високих температур може скручуватися, міняти геометрію, аж до тріщин і пошкодження фасаду.

У нас екструдер використовується за прямим призначенням – утеплення підлоги, фундаменту, перекриття, балконів і т.д.

При неправильному утепленні і виборі утеплювача може статися обвал фасаду, поява тріщин, затримка вологи в стінах. Тому при утепленні фасаду, потрібно враховувати тип стін – ракушняк, цегла, газобетон і т.д.

Якщо ви бажаєте провести якісне утеплення, енергоефективне і надійне – зверніться в компанію «ТЕХНОБУД-С», наш інженер-проектувальник зробить для вас розрахунок кращого варіанту утеплення.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

У будівельній сфері використовується різна документація, однак для підрядника будівництва велике значення мають проектно-кошторисні документи, відповідно до яких і виконуються всі будівельні роботи.

Тому, ПКД повинна затверджуватися не тільки без помилок і неточностей, але й бути оформленою за всіма сучасними нормами і запитами.

Частіше це стосується кошторисів, так як більшість забудовників використовують – програму АВК, яка морально застаріла.

Наша компанія, часто стикається з цим явищем, і постійно вносить свої корективи, що суттєво затримує процес будівництва.

Ми ж для роботи обрали більш сучасну програму – «Кошторис 8», останнє оновлення якої відбулося в квітні 2020 року. За її допомогою можна не тільки якісно організовувати процес будівництва, але і повністю його контролювати, на всіх етапах.

Перш ніж приступити до утеплення фасадів потрібно закінчити всі види ремонтно-будівельних робіт. Як внутрішні, так і зовнішні (особливо ті, які супроводжуються виділенням конденсату).

ЧОМУ МИ?

Якщо говорити коротко, ми кращі, тому що кожному клієнту, з будь-якого куточка України ми можемо гарантувати:

 • Професійне виконання всіх ремонтно-будівельних робіт.
 • Якісні матеріали, інноваційне обладнання, сучасні технології.
 • Власну технічну базу і комплексний вид послуг.
 • Гнучку, прозору і вигідну співпрацю.

До того ж наші методики утеплення фасадів щороку вдосконалюються, що дозволяє мінімізувати тепловтрати і посилити економічний ефект.

Проводимо утеплення декількома способами:

 1. Утеплення з тонким штукатурним шаром.

Низька вартість робить цей метод одним з найпопулярніших. Фасадні роботи з утеплення проходять в кілька етапів укладання: клей, теплоізоляція, склосітка, шар полімерів і фінішне покриття. У підсумку виходить екологічно чистий шар.

 1. Утеплення фасаду з важким штукатурним шаром.

Фасад в цьому випадку покривається теплоізоляцією, а потім і товстим шаром штукатурки. Однак тут необхідне і посилення армування базового штукатурного шару.

 1. Тришарове утеплення фасаду і навісні вентильовані фасади.

Де в останньому варіанті між захисним шаром і утеплювачем розташовується повітряний прошарок, що сприяє ефективному видаленню вологи з утеплювача.

Крім цього, ми використовуємо додаткове армування вікон і дюбеля з термоголовкою. Так як дюбелі, також є теплопровідником, а коли їх тисячі – це, безумовно, веде до втрат теплоенергії.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16