ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Сантехнічні роботи проводяться, практично протягом усього етапу будівельно-ремонтного процесу, тому їх потрібно довіряти тільки фахівцям.

Адже сантехнічні роботи не обмежуються спайкою труб або з’єднанням фітингів – це цілий комплекс спеціальних технологій (проведення труб опалення, водопроводу, каналізації), за які може взятися тільки професіонал з базовим досвідом і навиками роботи.

Часто зустрічаються випадки, коли через неправильне проведення сантехнічних робіт приходиться робити терміновий капітальний ремонт в готовому, зданому приміщенні.

Навіть якщо звичайну трубу опалення розташувати неправильно її елементарно можуть пошкодити інші працівники через незнання. А коли запустять опалення, вода вийде за межі труби і без термінового ремонту тут не обійтися.

Тому компанія «ТЕХНОБУД-С» ще разнаголошує на тому, що кожен пласт будівельно-ремонтних, демонтажних процесів повинен виконуватися виключно фахівцями і практиками, в тому числі і сантехнічні роботи.

Наші досвідчені майстри вміють не тільки прокладати труби згідно з проектом, але і самостійно проектувати коректне розташування комунікацій.

НАШ ДОСВІД

Компанія «ТЕХНОБУД-С» ведуча на ринку будівельно-ремонтна організація, яка надає професійні послуги по всій Україні, має в своєму розпорядженні додатково 16 підрозділів, не включаючи основну компанію.

Тому, ми як ніхто інший, знаємо сьогоднішні проблеми клієнтів і недоліки конкурентів, а значить, готові запропонувати завжди більше ніж ви очікуєте.

Наші фахівці на високому компетентному рівні проведуть сантехнічні роботи, в які входить:

 1. Монтаж і заміна труб (водопровідних, опалювальних).
 2. Прокладка і заміна каналізації (розводка по квартирі, стояк).
 3. Установка кранів різної конфігурації.
 4. Установка унітазу, раковини, ванни, душової кабінки, гідробоксу.
 5. Установка і монтаж водонагрівальних баків, систем безперебійного водопостачання.
 6. Встановлення котлів опалення і водомірних лічильників.

В тому числі:

 • Виготовимо проектні роботи для економії бюджету клієнта (щоб уникнути непередбачених закупівель, які затягують терміни робіт);
 • Проведемо після монтажні пусконалагоджувальні роботи (ми завжди враховуємо вантаж несучих конструкцій, захищаючи внутрішні комунікації).

Під час розробки водовідведення в обов’язковому порядку дотримуємося принципу кута відведення води. При цьому використовуємо тільки інноваційні керамо-пластикові та металопластикові труби, термін придатності яких більше 40 років.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

У будівельній сфері використовується різна документація, однак для підрядника будівництва велике значення мають проектно-кошторисні документи, відповідно до яких і виконуються всі будівельні роботи.

Тому, ПКД повинна затверджуватися не тільки без помилок і неточностей, але й бути оформленою за всіма сучасними нормами і запитами.

Частіше це стосується кошторисів, так як більшість забудовників використовують – програму АВК, яка морально застаріла.

Наша компанія, часто стикається з цим явищем, і постійно вносить свої корективи, що суттєво затримує процес будівництва.

Ми ж для роботи обрали більш сучасну програму – «Кошторис 8», останнє оновлення якої відбулося в квітні 2020 року. За її допомогою можна не тільки якісно організовувати процес будівництва, але і повністю його контролювати, на всіх етапах.

Судячи з того, що труби сьогодні завжди ховають або в стінах або в підлозі, потрібно використовувати тільки високоякісні труби і залучити до справи тільки справжніх майстрів.

ЧОМУ МИ?

Своєчасна і професійна закладка сантехнічних комунікацій дуже важлива, тому в компанії «ТЕХНОБУД-С» ви завжди знайдете:

 1. Надійність і високу якість.
 2. Гнучке співробітництво.
 3. Комплексне виконання робіт.
 4. Гарантійні умови на всі види наших послуг – 5 років.

В тому числі, доставку матеріалу, обладнання, логістику.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16