ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Будівництво швидко монтованих будинків і споруд з сендвіч панелей, з кожним роком стає все популярнішим. Тому Україна, також не стала винятком.

Адже технологія монтажу з сендвіч панелей застосовується не тільки для будівництва промислових чи комерційних споруд, з її допомогою зводяться цілі житлові селища, в яких стіни та дахи будинків обшиті панелями типу сандвіч.

Правильний і якісний монтаж сендвіч панелей – це дуже важливий фактор, від якого безпосередньо залежить міцність будівлі, довговічність терміну служби, а також теплові показники внутрішніх приміщень.

Однак перш ніж почати установку сендвіч панелей на металевий каркас, потрібно на належному рівні провести передмонтажні роботи, а значить необхідно задіяти професійних працівників.

Від яких безпосередньо залежатиме вибір якісних будматеріалів, кваліфіковане виконання монтажу каркасу і самих сендвіч панелей.

НАШ ДОСВІД

Компанія «ТЕХНОБУД-С» оперативно розробляє проект і швидко монтує споруди зі сендвіч панелей будь-якої складності, як складські, так і виробничі. Втім, і сам матеріал це дозволяє, тому в даному випадку, немає ніяких причин для затримки будівництва.

Конструкції легкі, при цьому не потребують в будівництві масивного фундаменту.
Основні критерії правильного монтажу:

 1. Коректне співвідношення товщини панелі та товщини утеплювача.
 2. Якісні властивості самої панелі (вони не повинні розсипатися і мати якісні монтажні замки).

В процесі будівництва наша компанія використовує українські та європейські панелі з різним наповнювачем – пінопластом, поліуретаном, мінеральною ватою. У тому числі підбираємо панелі індивідуально до потреб замовника, враховуючи пожежну безпеку.

Таким чином, сендвіч панелі – це дійсно ефективне рішення для швидкого будівництва, в тому числі стін і покрівлі. Дозволяють зводити будівлі висотою до 12 м (3 поверхи).

Крім цього, наші фахівці завжди враховують сніжне навантаження при будівництві, тому наші будівлі завжди надійні і довговічні.

Панелі не можуть використовуватися «самостійно» і виконувати функцію несучих конструкцій, тому кріплення сендвіч панелей здійснюється на спеціальну підставу, яка може бути металевою, із  бетонну чи дерева.

Тому для монтажу сендвіч панелей в компанії «ТЕХНОБУД-С», також виробляють стійки, металеві стовпи, ферми, прогони, які повністю виключають «мертві зони». Тобто зведення каркасних споруд дозволяє використовувати всю займану площу по максимуму.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

При покупці сандвіч панелей вирішальним фактором повинна бути не стільки ціна за 1м квадратний, а й якісні характеристики.

Адже тільки в такому випадку будинок прослужить довго і збереже свої найкращі технічні показники протягом всього терміну експлуатації.

Заощадити кошти можна, в разі використання збірних сендвіч панелей, в яких вибір облицювання, і виду утеплювача залишається за клієнтом.
Перед початком монтажу сендвіч панелей потрібно:

 1. Зняти пакувальну плівку і видалити надлишки утеплювача.
 2. Підготувати металевий каркас (очистити, прогрунтувати, пофарбувати, нанести позначки).
 3. Розчистити і облаштувати майданчик (панелі не можна викладати на землю, тільки на прокладку з дерева, полістиролу або пінопласту).

Далі знадобляться спеціальні інструменти, серед яких:

 • Циркулярна і стрічкова пилки;
 • Електролобзик, ножиці, шуруповерт;
 • Стропи та захвати;
 • Ущільнювач і герметик;
 • Самонарізаючі шурупи, рівень, ножівка.

Та інші додаткові робочі елементи, в разі потреби.

Тому, як бачите, установка сендвіч панелей хоч і не складна послуга, але дуже відповідальна робота, яка вимагає знань, досвіду і професіоналізму працівників.

ЧОМУ МИ?

Можливості нашого виробництва не обмежуються тільки монтажем сендвіч панелей або іншими будівельно-монтажними роботами. Адже, компанія «ТЕХНОБУД-С» організовує, як розробку проектної документації, так і доставку панелей на територію будівельного об’єкта. На вищому професійному рівні.

Ми щодня вдосконалюємо свої знання, вміння та навички в галузі будівництва і проектування, застосовуючи всі інноваційні методи розробок.
Тому, нашим клієнтам ми готові надати:

 1. Гарантію високої якості монтажу сендвіч панелей.
 2. Виконання всіх обсягів робіт точно в домовлені терміни.
 3. Виконання завдань будь-якої складності.
 4. Використання тільки сучасного обладнання та перевірених матеріалів.
 5. Вигідний і доступний прейскурант послуг.

Працюємо з кожним клієнтом в індивідуальному порядку.

Крім цього, не можна забувати і про професіоналізм наших робітників, завдяки яким, ми можемо виконувати якісно і надійно, навіть найбільші робочі обсяги, без будь-якої шкоди якості. З повним дотриманням всіх технологічних норм.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16