ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Генпідряд – це вид управління будівельним процесом на будтериторії, який зосереджений в одних руках. Сьогодні генпідряд набирає все більшу популярність серед тих замовників, які зіткнулися або з початком будівництва або ж з реконструкцією об’єктів.

Дана послуга відрізняється високою мобільністю, практичністю і більшою гнучкістю основних підрядників. До того ж, сьогодні дуже складно підібрати компанію, яка має в своєму арсеналі необхідну техніку, персонал і вміє налагоджувати безперебійний і систематичний темп роботи.

Кваліфікований генпідряд компанії «TEHNOBUD» допоможе вирішити всі проблеми. Так як готовий повністю взяти на себе організацію всіх будівельних робіт, встановлених замовником будівництва, надати профільних фахівців, сторонніх працівників і всю необхідну техніку для якісного виконання поставлених завдань, повністю перешкоджаючи виникненню непорозумінь між учасниками різного рівня.

НАШ ДОСВІД

Генеральний підрядник бере на себе всі ризики і несе максимальну відповідальність, як за результати, так і за якість виконаних робіт перед замовником будівництва. Саме тому, визначити гідну генпідрядну компанію, яка грамотно і професійно виконає всі узгоджені обов’язки – вибір не з легких. І в даному випадку, зупинитися на першому-ліпшому посиланні в інтернеті, про надання генпідрядних послуг, абсолютно недостатньо.

Так як, мало хто враховує, що в функції генпідрядника також входить забезпечення пожежної безпеки будівельно-монтажних робіт, охорона праці і навколишнього середовища, організація та знесення будівель, вивезення будівельного сміття та благоустрій території. А довірити такий діапазон робіт можна тільки професіоналам.

У кожному конкретному випадку генпідряд організовується за індивідуально підібраною схемою, що дозволяє гнучко управляти будівельним об’єктом будь-якої складності.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

Почнемо з того, що кваліфікований генпідрядник надає величезну послугу в об’ємному будівельному процесі, прискорюючи його роботу і збільшуючи ефективність. Даний вид послуг, також повністю звільняє замовника від численних проблем, головних болів, пов’язаних з організацією робіт, підбором виконавців, і, звичайно ж, від зайвих непередбачених витрат.

Тому відмовлятися від послуг генпідряду абсолютно неправильно і потім, якісний генпідряд завжди окупається на 100%!

Особливо не варто відмовлятися від послуг компанії «TEHNOBUD», яка надає висококваліфікований генпідряд, що відповідає всім сучасним вимогам і дає гарантований результат.

Не намагайтеся налагодити будівельні процеси на своєму об’єкті самостійно, адже як показує наша 12-ти річна практика – це завжди призводить до затримки будівництва та суттєво погіршує якість будівництва.

Навіть професійні генпідрядники часто зіштовхуються з непередбаченими завданнями, які до того не прописуються в проектній документації, і в такому випадку на допомогу може прийти тільки досвід і експертна компетентність працівників.

З чим ми зіштовхувались особисто:

  • Під час роботи ми визначили дефекти бетону, хоча в проектних документах це ніяк не позначалося. Нам довелося миттєво приймати рішення, де наші фахівці оперативно організували перевірку бетону та арматури спеціальним обладнанням і за допомогою італійського вуглеволокна та карбонових пластин продовжили експлуатаційний термін басейну на 10 років.
  • Ще один стався випадок, коли виникла гостра потреба в заміні панелей перекриття на об’єкті. Панелі виявилися настільки в поганому стані, що нам довелося використовувати кран 50 м заввишки, в процесі чого, дані панелі просто розсипалися від своєї ж ваги. При цьому робота була проведена настільки точно, що ми зуміли запобігти пошкодженню бічних панелей і балок.

Саме тому професійний генпідряд – це найбільш рентабельне вкладення в будівництві, яке виправдовує і цілі і засоби.

ЧОМУ МИ?

Безсумнівним нашим плюсом, є високий професіоналізм співробітників і великий досвід роботи.

Ми завжди відповідаємо:

  • За терміни будівництва.
  • Якість будівельних робіт.
  • Раціональне використання фінансів замовника.
  • Відповідність будівельного об’єкта до проектної документації.

Також, у нас є два види співпраці:

  • Будівництво з нуля під ключ.
  • Проведення реконструкції об’єкта.

Реконструкція – це завжди більш складний проект, в якому неможливо передбачити відсоток витрат.

Компанія «TEHNOBUD» надає всі види будівельних робіт за єдиним графіком, що сприяє скороченню термінів будівництва і економить кошти замовника. Працюємо з субпідрядними організаціями, які надають якісні специфічні послуги та вузькоспеціалізовані роботи, які не входять до компетенції генпідрядника, наприклад роботи з сонячними панелями, вентиляцією, тощо.

Крім цього, ми маємо величезний досвід оформлення документації, що дозволяє здавати об’єкти в експлуатацію, значно скорочуючи комерційні терміни і прискорюючи вступ замовника в офіційне володіння нерухомістю.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16