ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Демонтажні роботи – це важливий і досить складний етап будівельних і реконструкційних робіт, так як від якості виконання демонтажу залежить кінцевий результат і експлуатаційні терміни зведення будівлі.

Якщо не дотриматися основних правил демонтажних робіт – це може поставити під загрозу життя тих людей, які будуть жити або ж працювати в тому чи іншому зведеному будинку. Саме тому, не варто економити на професіоналізмі працівників, сучасних технологіях і новітньому технічному обладнанні.

Тому якісні і надійні демонтажні роботи можуть здійснюватися тільки серйозними компаніями з великим досвідом роботи, штатом професіоналів, з допомогою кращої, інноваційної техніки.

Вибравши компанію «TEHNOBUD», ви отримаєте в своє розпорядження саме ту бригаду фахівців, яку давно шукали. Ми займаємо лідируючі позиції на ринку будівельних послуг більше 12 років і завжди готові запропонувати замовнику свій досвід, компетентність і краще співвідношення вартості і якості послуг, що надаються.

НАШ ДОСВІД

Демонтажні роботи повинні виконуватися тільки спеціалізованими компаніями, які мають дозвіл на даний вид діяльності. Так, можливо прейскурант авторитетних організацій трохи вище випадкових бригад, проте тут ніякої альтернативи немає та бути не може. Так як некомпетентність, обійдеться набагато дорожче, за професіоналізм.

Якщо у бригади є мінімальний набір інструментів, перфоратор, болгарка і молот – це зовсім не означає, що вона здатна надати високу якість демонтажних робіт, і візьме на себе відповідальність за кінцевий результат.

Та й потім, на будь-яке перепланування, яке зачіпає несучі конструкції будівлі або ж збільшення навантаження перекриттів – необхідно отримати дозвіл відповідно до Закону України «Про затвердження правил безпеки при реконструкції будівель і споруд промислових підприємств» затвердженого Указом Президента України №151 від 02.04.01 року.

Тому, навіть неправильне складування уламків стіни зі збільшенням локального навантаження на перекриття, здатне привести до деформації і зміщення несучих елементів будівлі.

Ось наскільки важливий вибір надійної і досвідченої команди фахівців для проведення демонтажних робіт.

ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ РОБОТИ

«TEHNOBUD» – це саме та компанія, яку вибирають замовники, довіряючи нам, в тому числі і виконання демонтажних робіт. Так як, укладаючи договір з клієнтом, ми беремо на себе повну відповідальність за якісне і правильно виконання всіх робіт, порядок яких чітко розписаний в проекті перепланування.

Ми точно знаємо межу своїх можливостей, а точніше те, що їх практично немає, детально прораховуємо матеріально-технічні ресурси з мінімальною похибкою і ні в якому вигляді не допускаємо зриву виконавчих термінів. Так як повністю віддаємо собі належне, що на якому рівні будуть проведені демонтажні роботи, такої якості буде і подальший ремонт будівлі.

Технічна база нашої компанії оснащена найсучаснішою технікою і обладнанням для виконання демонтажних робіт будь-якого обсягу та складності.

ЧОМУ МИ?

З огляду на те, що існують ризики, не тільки для мешканців будинків, але і для життя і здоров’я самих працівників, що виконують демонтажні роботи, їх повинні виконувати виключно люди кваліфікаційного рівня. В Україні сьогодні спостерігається тенденція економії і некомпетентності, що досить неправильно.

У нашій компанії «TEHNOBUD» всі роботи, в тому числі і демонтажні, виконуються тільки сертифікованими і досвідченими фахівцями.

Тому, своїм клієнтам ми готові надати:

  • Виконання всіх видів демонтажних робіт, будь-якої складності.
  • Відмінну технічну базу і обладнання.
  • Сучасні технології виконання робіт.
  • Великий досвід роботи.
  • Вигідний прейскурант послуг.

В тому числі, вивезення та утилізацію будівельного сміття, з допомогою нашої логістичної організацією для економії коштів замовника.

Для всіх видів демонтажних робіт у нас є вантажний транспорт, екскаватори, бетонорізи, а також відбійні молотки Hilti (з найвищою потужністю розбивання бетону в важкому режимі).

Техніка нашої компанії відрізняється високою мобільністю і відповідає всім сучасним вимогам та правилам експлуатації, що дозволяє нам працювати по всій Україні.

Залишились питання? Зателефонуйте нам. Вас проконсультує директор по будівництву Олександр Юрківський.

Щоб замовити послугу звертайтесь до директора по будівництву за номером +38 067 217 62 16